• Studentské kapely

Studentské kapely

Jednou z mnoha novinek letošního Reprezentačního plesu UK je i vystoupení studentských kapel v Malém sále. Hned tři kapely díky tomu dostanou šanci zahrát si před početným publikem v nádherných prostorách Paláce Žofín. Tyto kapely byly vybrány prostřednictvím výzvy Předveď svůj zvUK na plese UK. Poslechnout si můžete v průběhu večera tyto kapely:


➤ Kruh 19

  • Studentské duo tvořené současným a minulým studentem MFF UK. Hrají na dvě akustické kytary a většinou zpívají dvouhlasně. Hrají směs joke-punk-folk písniček, přičemž  se vtipným způsobem zaobírají Prahou a studiem na vysoké škole.


➤ Zatím Anna

  • Mladá kapela, kterou studenti založili už na gymnáziu a fungují i poté, co se rozutekli na vysoké školy. Zajišťují hudební doprovod plesů, svateb a oslav nejen v okolí místa vzniku kapely, ale jezdí po celé republice.


➤ Res Publica Porcos

  • Studentská kapela, která hraje autorskou tvorbu ve stylu punk / hc punk, často upřímnou a drsnou o tématech studentského života, politické situace (podpora Ukrajiny, antipopulismus) a pocitech. Inspirací jí jsou kapely jako Michael's Uncle, Suicidal Tendencies atp. ale třeba i Pražský výběr.Poslední změna: 27. únor 2023 16:02 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: